loader

Jeżeli chcesz wysłać zapytanie dotyczące tego produktu możesz skorzystać z poniższego formularza.

Mera ONLINE

Mera ONLINE

Wysokiej klasy, doceniana przez liczne grono użytkownuków drukarka ELZAB Mera dostępna w wersji ONLINE. wyposażona w złącze LAN oraz moduł komunikacji bezprzewodowej (Bluetooth/WiFi). Szybkość i wytrzymałość z automatycznym obcinaczem papieru w standardzie. Idealnie sprawdzi się w restauracjach, hotelach, hurtowniach, księgarniach, supermarketach oraz stacjach paliw (przystosowana do miejsc z dużym natężeniem ruchu klientów), a dzięki swoim rozmiarom idealnie rozwiąże problem ograniczonej powierzchni lady sklepowej.
podłączona do komputera za pośrednictwem USB, LAN, RS232.

  • Kategoria :Drukarka fiskalna Elzab Mera AND Computers Nowy Targ
  • Data wpisu :2021-03-01

K2 PAY ONLINE

K2 PAY ONLINE

Pierwszy kasoterminal z systemem ANDROID Funkcjonalność kasy fiskalnej z terminalem płatniczym oferując kompleksowe rozwiązanie fiskalne dla Twojego biznesu. Nasz kasoterminal zapewnia szybkie i bezpieczne płatności najpopularniejszymi rodzajami kart płatniczych oraz Google Pay i Apple Pay. Multifunkcyjny asystent na wyciągnięcie ręki! Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie liczy się mobilność i wygoda. Szybki i niezawodny – jak Ty!

  • Kategoria :Kasy fiskalne
  • Data wpisu :2021-05-01

ELZAB K10 ONLINE BT/ WIFI

ELZAB K10 ONLINE BT/ WIFI

Mobilna kasa fiskalna ONLINE z dotykową, kontekstową klawiaturą zapewniającą intuicyjną obsługę. ELZAB K10 ONLINE BT/ WiFi to kolejna kasa z najpopularniejszej na rynku linii mobilnych kas dotykowych ELZAB K10. Dedykowana zarówno do pracy stacjonarnej jak i w terenie, w usługach oraz małych placówkach handlowych.

  • Kategoria :Kasy fiskalne Elzab AND Computers Nowy Targ
  • Data wpisu :2021-03-01

Formularz kontaktowy