loader
Smart Delivery Track

Smart Delivery Track

Jest to zaawansowane oprogramowanie do rejestrowania i skutecznego monitorowania wydajności pracy kierowców oraz śledzenia i potwierdzania dostaw w czasie rzeczywistym dostawców w branżach garstronomicznych .

 • Kategoria :Program do monitorowania kierowców - AND Computers
 • Data wpisu :2020-03-01

Jeżeli chcesz wysłać zapytanie dotyczące tego produktu możesz skorzystać z poniższego formularza.

Ten wyjątkowy, inteligentny system dostaw działa również jako oprogramowanie do planowania trasy w celu precyzyjnego zrealizowania jak największej ilości zamówień w jak najkrótszym czasie poprzez bieżącemu monitoringowi zarejestrowanych zleceń .

Funkcje Smart Delivery Track obejmują monitorowanie pojazdów poprzez dane GPS oraz natychmiastowe powiadomienie o zmianie statusu dostawy. Jako podstawowe narzędzie pracy dostawcy pozwala mu na stały kontakt zarówno z lokalem jak również z zamawiającym. 
dzięki temu systemowi można pozyskać takie informacje jak:

 1. Rzeczywisty czas dostawy
 2. utworzenie wyjazdu do zamówienia
 3. forma płatności zamówienia 

System działa autonomicznie stanowiąc wsparcie pracy dostawcy nie rozpraszając jego uwagi oraz nie potęguje ilości obowiązków dostawcy.

Co oferuje SDT?

 1. Optymalizujemy trasy kierowców, czasy dostaw.
 2. Analizujemy nadmiarowe przystanki kierowców.
 3. Zwiększamy bezpieczeństwo danych osobowych dostosowując procedury do wymogów RODO. Koniec z karteczkami.
 4. Dostarczamy narzędzi do szybkiego rozliczania kierowców.
 5. Umożliwiamy rozliczanie kierowców na podstawie sumy rzeczywistego dystansu pokonanego według wskazań GPS.
 6. Ułatwiamy i usprawniamy pracę kierowców/dostawców dzięki nawigacji Google Maps oraz szybkiej możliwości kontaktu telefonicznego zarówno z lokalem, jak i klientem.
 7. Dostarczamy liczne statystyki pozwalające na nagradzanie i motywowanie Twojego zespołu kierowców/dostawców.
 8. Informujemy Twoich klientów o realnym czasie dostawy.

Szacujemy przewidywany czas powrotu każdego kierowcy z realizowanej trasy oraz historycznie wskazujemy odchylenia od tego szacunku. Dzięki tej informacji pracownicy kuchni mogą lepiej planować dalszą produkcję dzieląc zadania pomiędzy zamówienia realizowane na stolik, na wynos i z dowozem. Wskazujemy rzeczywistą kolejność realizacji zamówień. Informujemy o teoretycznym przebiegu trasy oraz porównujemy go z rzeczywistym odczytem wynikającym z danych GPS. Pozwala to na stałą weryfikację pracy kierowcy i skrócenie czasu dostawy.

Na podstawie zgromadzonych danych dostarczamy użyteczne raporty pozwalające m. in. na sprawne rozpatrywanie reklamacji oraz przygotowanie programu motywacyjnego dla Twoich pracowników. Mapa intensywności realizowanych zamówień pozwoli Ci wreszcie podejmować decyzje o działaniach marketingowych (ulotkowaniu, banerach) na podstawie rzeczywistych danych.

Formularz kontaktowy