loader
Thermal XL2 ONLINE

Thermal XL2 ONLINE

Thermal XL2 online to kolejna wersja znanej i cieszącej się bardzo dużą popularnością na rynku drukarki fiskalnej. Kompaktowe urządzenie z doskonałą prędkością oraz jakością wydruku, posiadające bogate jakościowo wyświetlacze, które można przypasować odpowiednio do miejsca sprzedaży.

  • Kategoria :Drukarki fiskalne Nowy Targ
  • Data wpisu :2020-03-01

Posiada kluczową funkcję tunelowania portów COM, pozwalającą na podłączenie tej że drukarki do akcesoryjnych urządzeń takich jak :

  • skanery kodów kreskowych
  • wagi
  • dodatkowe wyświetlacze 

ONLINE

Połącz się z Centralnym Repozytorium Kas tak, jak jest dla Ciebie najwygodniej.
Thermal XL2 ONLINE umożliwia to na kilka sposobów.
Czy masz drukarkę podłączoną do POS'a po USB, a Twój POS ma dostęp do Internetu?
Świetnie, bo nie musisz inwestować w dodatkową infrastrukturę w sklepie.
Wykorzystaj port USB do połączenia z CRK. Jeśli masz taką możliwość podłącz drukarkę do CRK po LAN/Ethernet - to najszybsza i najłatwiejsza metoda.
Potrzebujesz komunikacji bezprzewodowej? Zamów drukarkę z opcją WiFi. 

SAM ZDECYDUJ O ARANŻACJI

Drukarkę Posnet Thermal XL2 ONLINE proponujemy Ci w trzech wersjach konstrukcyjnych z różnymi wyświetlaczami: standardowym LCD (na chorągiewce), wolnostojącym LCD lub wbudowanym w pokrywę drukarki OLED. Istnieje również możliwość produkcji drukarki w wersji z wyświetlaczem podwieszanym LCD (oferta niestandardowa, realizowana na zamówienie klienta). Dzięki tak szerokiemu wachlarzowi oferty masz pełną swobodę wyboru drukarki najbardziej pasującej do Twojego miejsca sprzedaży.

DO SUPERMARKETU, HURTOWNI LUB KINA

Drukarka Posnet Thermal XL2 ONLINE doskonale sprawdza się w dużych obiektach handlowych, super i hipermarketach, na stacjach paliw lub w hurtowniach, a także w kinach, teatrach, muzeach czy szpitalach. Często korzystają z niej właściciele hoteli, restauracji, salonów samochodowych, centrów rekreacji.