loader
S4H Gastronomia

S4H Gastronomia

Oprogramowanie S4H to uniwersalny pakiet do obsługi placówek handlowych różnych branż ze szczególnym uwzględnieniem hoteli i restauracji. Każdego dnia rozwija swój system dodając nowe funkcje aby podnieść poziom pracy w swoich przedsiębiorstwach. Dzięki urzyciu najnowszych technologi informatycznych rozwiązanie jest skalowalne i bardzo elastyczny. Współpracując z wieloma różnorodnymi firmami zdobywamy doświadczenie, które wykorzystujemy, tworząc systemy zgodnie z najnowszymi trendami w zarządzaniu i kontrolii placówek. 
Z racji umiarkowanych cen inwestycja w program S4H zwraca się bardzo szybko.

  • Kategoria :Program gastronomiczny firmy S4H - AND Computers Sklep komputerowy Podhale
  • Data wpisu :2021-03-01

Dzięki temu systemowi przekonasz się, że Twój personel jest całkowicie uczciwy a precyzyjne rozliczenie kosztu produkcji pozwoli Ci zoptymalizować politykę cenową. Nowoczesne systemy rabatowe oraz skomplikowane mechanizmy promocyjne zaszyte w oprogramowanie sprawią, że Twoi klienci będą chętniej przychodzić do Twojego lokalu. Ponieważ nasi specjaliści na bieżąco śledzą zmiany w przepisach, możesz nie martwić się, czy Twój lokal spełni wszystkie wymogi księgowe.

Moduły:

s4hpos S4H POS
System sprzedaży kelnerskiej oparty na ekranie dotykowym. 4H POS to nowoczesne narzędzie do sprzedaży, pozwalające kelnerowi w wygodny sposób prowadzić rachunki gości. Bogata funkcjonalność programowania klawiszy, szybkie odnajdywanie żądanego towaru, automatyczne promocje to szybka i skuteczna obsługa klienta.
chef_moduł_s4h S4H CHEF
Zarządzaj i kontroluj gospodarkę magazynową w czasie rzeczywistym, zachowaj ciągłość sprzedaży. Kierujesz lokalem gastronomicznym lub całą siecią restauracji. Chcesz świadomie zarządzać wszystkimi procesami od zakupów, przez magazyny, jadłospisy i sprzedaż. Wykorzystaj skuteczne narzędzie – S4H CHEF.
s4hposmobile S4H MOBILE POS
Sprytna aplikacja, dzięki której zaoszczędzisz czas. Aplikacja S4H Mobile POS ( mobilny bonownik na urządzenia z systemem android od wersji 7.1 ), która współpracuje z S4H POS. Optymalizuje proces przyjmowania zamówień oraz skraca czas oczekiwania na gotowe dania. Dzięki niej kelner przekaże zamówienie do realizacji jeszcze przy stoliku Gości. Zwiększysz efektywność sprzedaży, a nie ilość pracy.
s4hkds S4H KDS
System komunikacji z kuchnią. Nowoczesny system pozwalający na komunikację pomiędzy kuchnią a kelnerami. Wszystkie zamówienia są na bieżąco wyświetlane na specjalnym ekranie w kuchni, gdzie kucharz może szybko zmieniać ich status. Dzięki temu rozwiązaniu już żadne zamówienie nie zostanie przeoczone.