loader

AND COMPUTERS Nowy Targ

Istniejemy od 1996 roku.  Jesteśmy przodującą firmą w branży komputerowej na terenie Podhala. W ciągu kilkunastu lat udało się nam zdobyć zaufanie sporej grupy wymagających klientów. Zaufali nam między innymi dzięki miłej i fachowej obsłudze, konkurencyjnym cenom.

Naszymi stałymi klientami są zarówno instytucje miejskie jak i prywatni odbiorcy. Bardzo starannie dobieramy komponenty do budowanych przez nas zestawów komputerowych. Tym samym gwarantując ich niezawodność i przyjemność pracy zaraz po włączeniu w domu bądź biurze. Oferujemy produkty wyłącznie przodujących na rynku firm komputerowych. 

Zrobisz zakup u nas za pomocą: gotówki, ale także na niskoprocentowe raty. 
Systemy ratalne, z którymi współpracujemy zapewniają jedną z najniższych oprocentowań na rynku ratalnym . Formalności są minimalne – w ciągu 5 minut możesz stać się posiadaczem wymarzonego sprzętu komputerowego. 

Na terenie Nowego Targu i okolic zakupione u nas zestawy komputerowe i monitory dostarczamy własnym transportem gratis!

Zapewniamy bogaty zakres usług gwarancyjnych jak i pogwarancyjnych.

Komputery ” AND Computers” to najnowsze rozwiązania, konstruowane w taki sposób by spełnić wszystkie wymagania związane z pracą i rozrywką. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości podzespołów i sprawdzonych producentów komputery „AND Computers” gwarantują bezproblemowe użytkowanie. Wszystkie komputery posiadają DWA LATA pełnej gwarancji.

Co proponujemy